‎ جابجایی و حمل دیزل ژنراتور

جابجایی دیزل ژنراتور شما در هر اندازه از ژنراتورهای کوچک خانگی کوچک تا ژنراتورهای ساختمانی و ژنراتورهای صنعتی بزرگ را با سیستم امن انجام می دهیم. همه امکانات مورد نیاز برای جابجایی دیزل ژنراتور شما، در شرکت نیروآفرینان مهیا شده و در خدمت شماست!
‎- برنامه ریزی، سازماندهی و مدیریت عملیات
‎- قطع و جمع آوری کابل های برق
‎- قطع و جمع آوری سیستم اگزوز
‎- جمع آوری سیستم کانال های هوا
‎- تخلیه باک سوخت
‎- تخلیه مایعات موتور
‎- آماده سازی دیزل ژنراتور برای حمل مانند بازکردن و بسته بندی باتری ها، رادیاتور، اینتر کولر، فیلتر هوا و تابلو منوال.
‎- انجام عملیات ساختمانی تخریب
‎- بیرون آوردن دیزل ژنراتور و متعلقات از محل نصب
‎- بسته بندی دیزل ژنراتور
‎- حمل ایمن با کامیون به محل جدید
‎- تخلیه در محل جدید
‎- انجام عملیات نصب و راه اندازی
‎نکات جابجایی و حمل دیزل ژنراتور
‎- در صورت نیاز به برق پشتیبان در تمام طول عملیات، یک دستگاه دیزل ژنراتور با ظرفیت مناسب به عنوان پشتیبان در طول این فرآیند در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

‎- در صورت نیاز به تعمیرات دیزل ژنراتور قبل از حمل به محل جدید، با کسب اجازه از شما دیزل ژنراتور برای انجام این تعمیرات به کارخانه نیروآفرینان حمل می شود و پس از انجام تعمیرات، رفع عیب های احتمالی، تست لود و تایید فنی به محل جدید منتقل خواهد شد.
‎- حمل و نقل جاده ای با پوشش بیمه انجام می شود ولی کل عملیات با مسئولیت شرکت نیروآفرینان پاسارگاد انجام خواهد شد.
‎- تهیه مجوزهای خروج ماشین آلات از محل سازمانی و مجوز تردد پرسنل معرفی شده در دوره زمانی تعیین شده بر عهده کارفرما خواهد بود.
‎- تهیه مجوزهای حمل شهری و بین شهری بر عهده ما خواهد بود.
‎- ماشین آلاتی که از مناطق مرزی به خصوص جنوب کشور به مناطق مرکزی حمل می شوند می بایست دارای برگ سبز گمرکی معتبر باشند. در غیر این صورت ممکن است در بین راه توسط پلیس متوقف یا توقیف شوند.
‎- حمل و جابجایی دیزل ژنراتورهای با ظرفیت بیشتر از ۴۰۰ کاوا در تهران به صورت شبانه انجام خواهد شد. تردد کامیون های سنگین در شهر تهران در طول هفته از ساعت ۲۲ و در شب های تعطیل از ساعت ۲۴ مجاز می باشد.
‎- در صورتی که نیاز به حمل جاده ای دارید، توصیه می کنیم طوری برنامه ریزی طوری بفرمایید که در محدوده زمانی بین ۲۵ اسفند تا ۲۰ فرورودین نباشد. در طول این زمان، از طرف پلیس راهور ناجا محدودیت های حمل و نقل بین شهری اعمال می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *