هزینه مهاجرت به اتریش

در دومین مورد از هزینه مهاجرت به اتریش هزینه های زندگی در این کشور خواهد بود که باید مورد بحث و گفتگو قرار گیرد ، در تمام راه های مهاجرتی به این کشور در هزینه های زندگی تقریباً یکسان خواهد بود ، هزینه مهاجرت به اتریش در قسمت هزینه های زندگی بسته به تعداد اعضای خانواده و محل سکونت و بسیاری از فاکتور های دیگر متفاوت است .

در ماه شخص متقاضی مهاجرت به اتریش حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو هزینه زندگی خواهد داشت ، این هزینه ارتباط مستقیمی با سبک زندگی فرد خواهد داشت ، لازم به ذکر است که بیشترین مبالغ در هزینه مهاجرت به اتریش به اجاره محل سکونت فرد صرف خواهد شد که با یک دقت می توان دریافت که این مبلغ به تعداد اعضای خانواده به صورت صعودی بالا نخواهد رفت .

نکته بسیار مهم در هزینه مهاجرت به اتریش ، تمکن مالی فرد در ارائه مدارک به سفارت است ، سفارت هر کشور بنا به هر نوع ویزای درخواستی شخص می خواهد مطمئن شود که وی هزینه های زندگی روزمره ی خود را در طی یک سال داشته باشد ، این علت سبب شده است تا در لیست مدارک مورد نیاز سفارت تمکن مالی نیز باید ارائه شود ، این تمکن مالی در سال هزینه های زندگی را به صورت کامل شامل می شود .

در اینجا لازم به ذکر است که در مورد هزینه های تحصیل در اتریش هم توضیحی به نظر شما بزرگواران برسانیم ، تحصیلات رایگان در این کشور سبب شده بسیاری از افراد به فکر تحصیل در این کشور شوند ، این رایگان بودن به نحو است که تنها سالیانه چیزی حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو تنها برای خدمات دانشجو باید ارائه شود .

این موضوع شایان ذکر است که تحصیلات رایگان در این کشور سبب شده است تا بسیاری از دانشجویان به فکر تحصیل در اتریش باشند ، اینکه در اتریش وارد دانشگاه شوید امکان کار دانشجویی وجود دارد ولکن در نظر داشته باشید که این کار دانشجویی می تواند بخشی از هزینه های هزینه مهاجرت به اتریش را بر آورده کند .

بیمه در کشور اتریش از هزینه مهاجرت به اتریش محسوب خواهد شد ، این موضوع بسیار حائز اهمیت است که باید برای آینده اگر اتفاق ناگواری در این کشور بیفتد پیش بینی شود . بیمه در کشور های اروپایی به گونه ای است که تمامی درمان ها و جراحی ها را شامل خواهد شد ولی در کشور اتریش به بیمه های بسیاری رو به رو خواهید شد . اما در این کشور مرسوم ترین بیمه ۵۰ تا ۱۰۰ یورو هزینه خواهد داشت .

هزینه های مصرفی در این کشور به این صورت است که برای تمامی اقشاری که قصد مهاجرت به این کشور را دارند لام الاجرا خواهد بود ، این هزینه های شامل دار الترجمه و هزینه های تائید سفارت ، هزینه های وقت سفارت و دیگر هزینه های مثل بیمه نامه ی مسافرتی خواهد شد .

برای ورود به کشور اتریش نیاز هست تا شخص متقاضی مهاجرت به اتریش یک مکانی را برای سکونت از قبل اجاره نماید ، بسیاری از افراد برای ویزا های توریستی یک اتاق در هتل را رزرو خواهند کرد و این مکان برای ویزا های توریستی کفایت خواهد کرد . ولکن باید بای ویزاهای بلند مدت یک منزل را باید اجاره و اسناد آن را به سفارت ارائه دهند .

در پایان شایان ذکر است برای آگاهی از تمامی اطلاعات در باب هزینه مهاجرت به اتریش می توانید با وکیل مهاجرتی اتریش و مشاورین ارشد حقوق بین المللی مشورت نمایید و تمامی اقدامات خود را قبل از هر کاری با وی بررسی نمایید ، اینکه هزینه مهاجرت به اتریش را بسیاری از افراد با حدس و گمان و اطلاعات نادرست به متقاضیان مهاجرت به اتریش می گویند از ناکارآمدی و عدم اطلاع آنها است .

موسسه حقوقی ملکپور با همکاری MIE اتریش تلاش کرده است تا تمام اطلاعات هزینه مهاجرت به اتریش را به صورت کامل به نظر شما بزرگواران عزیز برساند . دیده شده است که با اطلاع اشتباه متقاضیان ورود به این کشور شرایط برای آنها سخت خواهد شد . ما هزینه مهاجرت به اتریش بنا به قوانین مهاجرتی اتریش اکنون به نظر شما بزرگواران می رسانیم .

موضوع هزینه مهاجرت به اتریش در تمامی راه های مهاجرت به این کشور همچون  تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، سرمایه گذاری در اتریش ، ثبت شرکت در اتریش ، کارآفرینی در اتریش ، ازدواج در اتریش ، تولد فرزند در اتریش و حتی ویزا های توریستی در اتریش  برای شما مفید خواهد بود . همواره می توانید با دفاتر همکار موسسه ی حقوقی ملک پور در سراسر ایران و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان اطلاعات تخصصی دریافت نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *